• In English
 • Мері Акопян у складі делегації України провела зустріч із представниками ООН
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 20 травня 2022 року о 23:31

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Мері Акопян спільно з представниками Міністерства закордонних справ України та Міністерства оборони України провели робочу зустріч із заступником Генерального Секретаря ООН - керівником Департаменту з питань охорони та безпеки Гілем Мішо, який перебуває з візитом в Україні.

  Гіль Мішо висловив вдячність МВС України за сприяння в евакуації службовців офісів та представництв ООН у перші дні війни. Також відмітив професіоналізм і відмінну комунікацію з працівниками Державної прикордонної служби на українсько-польському кордоні.

  Сторони обговорили безпековий аспект діяльності представників ООН в Україні в період війни. Окремо йшлося про заходи, які вживає Уряд України за координації МВС з гуманітарного розмінування деокупованих територій та допомогу, яку надає ООН.

  «Ми вдячні колегам, які долучилися до Міжнародного координаційного центру з питань гуманітарного розмінування, створеного в МВС. Ваш багаторічний досвід та новітні методи роботи значно покращать ситуацію з очищенням нашої землі від залишків російської окупації», - зазначила Мері Акопян.

  Учасники міжнародної делегації зазначили, що з початку повномасштабного вторгнення рф присутність персоналу ООН в Україні значно збільшилася. Представники організації здійснюють свою діяльність, зокрема, на найбільш небезпечних територіях. В цьому контексті обговорили створення належних умов для роботи іноземців.

  «Продовжуємо працювати, підтримуємо комунікацію та розраховуємо на довгострокову співпрацю», - наголосила Мері Акопян.