• In English
  • Матвій Бідний: Залучення до заняття спортом — це найкращий шлях фізичної та ментальної адаптації ветеранів й ветеранок
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 травня 2024 року о 07:34

    Залучення до заняття спортом — це найкращий шлях фізичної та ментальної адаптації ветеранів й ветеранок. На цьому наголосив очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний в ході саміту Мінветеранів «Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя».

    «Ветеран сьогодні — головний актор нового суспільного українського договору. Він є центральною фігурою, тому всі проекти, які реалізуються, мають бути повністю інклюзивними, орієнтованими на ветеранів. Але це не звільняє нас від обов'язку робити окремі проекти та програми із залучення, інтеграції й адаптації ветеранів до цивільного життя. Міністерство молоді та спорту сьогодні дуже свідоме стосовно цього. Більше року тому ми створили окремий структурний підрозділ, спрямований на ці проекти. За цей час розроблено законопроект про адаптивний спорт, який сьогодні вже подано до Парламенту — він очікує прийняття та має систематизувати цю роботу. Ми вважаємо, що спорт — найкращий шлях фізичної та ментальної адаптації ветерана», — зазначив Матвій Бідний.