• In English
 • Матвій Бідний: Воля до перемоги – це гасло нашої олімпійської збірної цього року
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 05 липня 2024 року о 16:19

  Очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний в інтерв'ю CNN розповів про важливість спортивних перемог для українців у період війни. Він підкреслив, що спортсмени є найкращими амбасадорами волі до перемоги та нашої боротьби за свободу.

  «Наші спортсмени – не політики. Але вони – видатні представники українського народу», – наголосив Матвій Бідний.

  Щодо допуску так званих «нейтральних» атлетів, Матвій Бідний зауважив, що російська влада перетворила спортсменів на агентів гібридного впливу та використовує спорт, аби зруйнувати світовий порядок.

  «Немає місця спортсменам з росії та білорусі на жодних міжнародних заходах, не лише спортивних, а й культурних чи політичних. Всі вони є агентами гібридного впливу», – заявив очільник Мінмолодьспорту.

  Матвій Бідний висловив думку, що навіть «нейтральні» спортсмени з росії та білорусі не мають брати участь в Олімпійських іграх.

  «Ми вважаємо, що існуюча позиція досить сильна, але було б краще їх повністю заборонити», – додав він.

  Очільник Мінмолодьспорту також наголосив на важливості участі українських спортсменів у міжнародних змаганнях, щоб демонструвати світові українську Волю до перемоги.

  «Ми розуміємо, що Олімпійські ігри нам потрібні. Нам потрібна ця платформа. Ми маємо бути там, щоб показати світові нашу стійкість та силу», – зазначив Матвій Бідний.

  На завершення очільник Мінмолодьспорту додав, що медалі, звичайно, важливі, але зараз наша участь в Олімпійських іграх – це вже перемога і важлива можливість демонстрації нашої Волі до перемоги.