• In English
 • Матвій Бідний: Український спорт має стрімко розвиватися, щоб наздогнати Європу
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 лютого 2024 року о 10:24

  Очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний розповів про основні досягнення за перші 100 днів роботи на посаді та окреслив майбутню реформу галузі.

  За 100 днів роботи на чолі відомства вдалося провести важливі дослідження щодо рівня залучення українців до спорту, які показали, що лише трохи більше 15% населення займається фізичною активністю, у порівнянні з 38% в країнах Європи.

  «Наш першочерговий пріоритет — збільшити увагу українців до власного здоров'я і здорового способу життя», — наголосив Матвій Бідний.

  Він також розповів про аналіз роботи спортивних федерацій і міжнародні зустрічі, які провела оновлена команда. Завдяки цьому, за словами Бідного, вже сформували конкретне бачення майбутньої реформи спорту.

  «Ми бачимо, яким чином маємо будувати нашу систему спорту, щоб реформувати її та забезпечити стрімкий розвиток масового спорту та спорту вищих досягнень», — поділився Матвій Бідний.

  У контексті міжнародної співпраці він згадав про зусилля, спрямовані на недопуск росіян до міжнародних змагань, зокрема до Олімпійських ігор 2024 року. Ця робота ведеться на кількох рівнях, включаючи дипломатичну взаємодію і медійну підтримку.

  «Наші спортсмени — найпотужніші амбасадори нашої країни, які можуть найкращим чином нагадати світу про те, що відбувається в Україні», — підкреслив Матвій Бідний.

  Він також розказав про поточні пріоритети Мінмолодьспорту, до яких належить підготовка до Олімпіади в Парижі та підвищення кваліфікації тренерів для роботи з ветеранами, що повертаються з фронту.

  Матвій Бідний закликав українців більше приділяти уваги здоровому дозвіллю, аби побудувати сильну та здорову націю.