• In English
 • Матвій Бідний: Спорт сьогодні — єдиний шлях утримувати себе у нормальному фізичному та психологічному стані
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 січня 2024 року о 18:00

  У 2023 році залучили півтора мільйона українців до заходів у рамках проекту «Активні парки – локації здорової України». Серед них — 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб та понад 22 тисячі ветеранів. Про це розповів очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний в ефірі телепрограми.

  «Це наш пріоритетний проект, тому що він сформований таким чином, що дозволяє нам залучати якнайбільше людей», — наголошує Матвій Бідний.

  Очільник Мінмолодьспорту зазначає, що проект «Активні парки» реалізується в рамках програми Президента України «Здорова Україна». Сьогодні ця ініціатива дуже потужно набирає оберти.

  «Нині у нас дуже багато планів на наступний рік, зокрема в рамках цього проекту ми ведемо такі підпроекти, як бігові клуби та клуби скандинавської ходи. Минулого року ми запустили 18 таких клубів. Цього року буде 35», — каже очільник Мінмолодьспорту.

  Також він поінформував про проект «Нація загартованих». Це важливий проект, спрямований на виховання прикладних навичок для студентів за основними напрямками: тактична медицина, основи поводження зі зброєю, спортивне орієнтування, мінно-вибухова безпека, фізична підготовка, самозахист, рукопашний бій, спортивне орієнтування та дронова підготовка.

  Окремо керівник Мінмолодьспорту розповів, як вболівальники повертаються на трибуни спортивних змагань.

  «Ще у грудні минуло року було розроблено додаткові заходи безпеки. І вже сьогодні у волейболі та баскетболі ми маємо початок змагань із залученням глядачів», — зазначає Матвій Бідний. Він додає, що організатори волейбольної Суперліги направляють на благодійність половину грошей від проданих квитків.

  Також в ефірі обговорили підготовку до Паризької Олімпіади, роботу з недопущення російських та білоруських атлетів на Олімпійські ігри та відкритий лист українських атлетів до політичного керівництва Франції.