• In English
 • Матвій Бідний обговорив з представниками Ради Європи підтримку української молоді
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 27 лютого 2024 року о 21:29

  Очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний зустрівся із директором департаменту Ради Європи Тобіасом Флессенкемпером та представниками Ради Європи в Україні.

  Обговорили напрямки співпраці Мінмолодьспорту з Радою Європи, зокрема, що реалізують у межах рамкової програми співробітництва та у межах проекту «Молодь за демократію в Україні».

  У зустрічі також взяли участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук, керівник Офісу Ради Європи в Україні Мачей Янчак, керівниця проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» Олена Черних.

  Цю зустріч провели у рамках візиту делегації департаменту молоді Ради Європи до України.

  Матвій Бідний подякував Раді Європи за солідарність з Україною під час розвʼязаної росією війни проти нашої держави. Зокрема, він подякував за рішення відкрити спеціальний конкурс проектів для підтримки української молоді у рамках Європейського молодіжного фонду.

  «Переконаний, що у тому числі завдяки підтримці Ради Європи, яка надавалася українській молоді протягом багатьох років спільної нашої з вами роботи, ми маємо спроможну і активну молодь, яка стала на захист європейських демократичних цінностей і ціною власного життя зараз виборює свободу і незалежність нашої держави», — зазначив очільник Міністерства.

  Матвій Бідний наголосив на важливості проведення спільних заходів з Радою Європи, які доповнюють діяльність Міністерства щодо реалізації державної молодіжної політики у частині розвитку молодіжної роботи та молодіжних центрів під час війни, підготовки тренерів для роботи з молоддю, підтримки молоді та її громадянської участі.

  Андрій Чесноков представив діяльність Міністерства на євроінтеграційному напрямі молодіжної політики, акцентувавши увагу на важливості молодіжного виміру у спільних з ЄС програмах і проектах, та поінформував про роботу, яка проводиться з метою підготовки молодіжного компоненту цьогорічної Конференції з відновлення, що відбудеться у м. Берлін.

  Сторони домовилися продовжувати співпрацювати, аби підтримувати українську молодь та залучати її до повоєнної відбудови і економічного розвитку України.