• In English
 • Марина Лазебна зустрілася зі спеціальним радником Європейської комісії з питань соціального діалогу Андреа Налес
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 20 вересня 2021 року о 19:58

  20 вересня 2021 року Міністр соціальної політики України Марина Лазебна зустрілася зі спеціальним радником Європейської комісії з питань соціального діалогу Андреа Налес, постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Бертрамом фон Мольтке та директором Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні Марселем Рьотігом з питань розвитку співробітництва.

  «Прагнення України щодо вступу до Європейського Союзу неможливе без належного рівня соціального забезпечення, створення правових, економічних та організаційних умов для ефективного функціонування соціальної сфери в країні, що, в свою чергу, сприятиме соціальній стабільності в суспільстві, створенню умов для зростання добробуту населення забезпечення належного рівня та якості життя населення», - зазначила Міністр.

  Марина Лазебна підкреслила, що Німеччина для України вже багато років поспіль виступає важливим та надійним партнером, підтримує євроінтеграційні процеси та реалізацію реформ в країні, зокрема у соціальній сфері.

  Міністр поінформувала присутніх щодо ключових реформ в Україні, які впроваджуються Урядом у площині розвитку соціальних прав та захисту вразливих верств населення.

  Андреа Налес наголосила на важливості розвитку соціального діалогу та запевнила у готовності надавати підтримку для розвитку соціальних реформ в Україні.