• In English
 • Максимальна ефективність залучення та безпека рятувальників - основний критерій спецтехніки ДСНС, - Ігор Клименко
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 17 травня 2024 року о 09:10

  Максимальна ефективність залучення та безпека рятувальників - основний критерій спецтехніки ДСНС. Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко написав у своєму Telegram-каналі.  

  Зокрема, він відзначив, що проінспектував роботу оперативної бази аварійно-рятувального загону спеціального призначення, де є навчально-тренувальний майданчик для ліквідації аварій на нафтогазовому комплексі та центр підготовки верхолазів. 

  "Ворог постійно завдає ударів по житлових багатоповерхівках, тож рятувальники мають вільно працювати на будь-якій висоті, використовуючи спецпристрої для попередження обвалів", - зазначив Міністр.  

  Також він додав, що в його присутності протестили можливості техніки, яка щодня використовується для гасіння складних пожеж та евакуації населення, в тому числі з підтоплених небезпечних районів. 

  Наприклад, пінні гребінки можуть точно направляти вогнегасну піну та працювати віддалено, навіть під час тривоги, не втрачаючи дорогоцінний час. А плаваючий міст та транспортери швидко долають водні перепони, гарантуючи оперативне реагування навіть у важкодоступних місцях. 

  "Максимальна ефективність залучення та безпека рятувальників водночас - основний критерій спецтехніки ДСНС. Це техніка, що рятує життя. Без перебільшення", - підсумував Ігор Клименко в своєму дописі.