• In English
 • Максим Степанов: Передчасне пом’якшення карантину місцевою владою може становити загрозу життю і здоров’ю людей
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 01 травня 2020 року о 11:38

  Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов засуджує невиправдане пом’якшення карантину, яке ініціювала Черкаська міська рада. Таке рішення ставить під загрозу життя і здоров’я людей, а також може призвести до катастрофічних наслідків щодо поширення коронавірусу.

  Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час робочої поїздки в Черкаську область. 

  “Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину. Ми, в Уряді, готуємо пом’якшення карантину вже з 11 травня. Всі ці кроки ґрунтуються на думці спеціалістів, вірусологів, на даних, які в нас є. Ми повинні бути впевнені, що наші дії не погіршать ситуацію. Рішення відкрити магазини і торгові центри, а також тераси в закладах громадського харчування може звести нанівець роботу, проведену протягом останніх 1,5 міс. Діям влади буде надана оцінка, в тому числі правоохоронних органів. Я засуджую такі дії, бо вони ставлять під загрозу життя і здоров’я людей”, - наголосив Максим Степанов.

  Як підкреслив Міністр охорони здоров’я, станом на 1 травня в Черкаській області 296 підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 6 із них – за минулу добу. Всього летальних випадків 9, а одужало 63 особи.