• In English
 • Максим Степанов: Розвиток людського капіталу - наш шанс стати топ-країною
  Одеська ОДА, опубліковано 12 листопада 2018 року о 17:32

  Розвиток людського капіталу та кваліфіковані кадри є основним ресурсом для економічного зростання держави. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час засідання Ради регіонального розвитку у Києві.

  «Саме людський капітал – шанс для України стати однією з топ-країн світу. Кожен наш крок сьогодні має чітку аргументацію і вкладається в логіку розвитку – на 3-5 років вперед. І це є свідченням того, що країна одужує! Ми не латаємо діри, а системно плануємо», — зазначив Максим Степанов.

  Зокрема, він деталізував, яким чином в Одеській області впроваджуються нові соціальні стандарти у галузях освіти і медицини, а також за рахунок чого розвивається інфраструктура та економіка.

  Приміром, лише протягом цього року у регіоні було створено майже 2,5 тис. місць у дитячих садках; будуються спортивні палаци в Балті та Ізмаїлі; 100% шкіл Одеської області забезпечено Інтернетом, успішно працює онлайн-платформа "Be Smart" для підготовки до ЗНО, запускається проект «Вчитель +», як складова кабінетів дистанційної освіти по всій області.

  «Що таке „Вчитель +”. Це – те, що раніше здавалося фантастикою, а сьогодні вже реалізується. Ми буквально приведемо суперкласних вчителів до найвіддаленіших шкіл. Зрештою, це одне з мега-завдань – забезпечити однаково якісну освіту для жителів і віддаленого села, і обласного центру», — додав очільник Одеського регіону.

  Рада регіонального розвитку під головуванням Президента Петра Порошенка проходить за участі керівництва Уряду, областей, міст, районів, ОТГ зі всієї країни.