• In English
 • Максим Степанов на зустрічі із Послом Великої Британії: Ми створюємо максимально прозору систему закупівель
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 28 квітня 2020 року о 14:19

  Нове керівництво Міністерства охорони здоров’я України налаштоване на максимальну публічність своєї роботи. В тому числі це стосується встановлення прозорих процедур у системі медичних закупівель. 

  Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на зустрічі із Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

  “В Україні потрібно створити максимально прозору систему закупівель. Я категоричний противник, щоб закупівлі робило безпосередньо МОЗ. Це має бути окреме підприємство, яке має займатися виключно закупівлями. Щоб все було прозоро і відкрито”, - заявив Максим Степанов. 

  За словами Міністра охорони здоров’я, Україна високо цінує допомогу міжнародних партнерів та Великої Британії у сфері охорони здоров’я. При цьому, як додав Максим Степанов, паралельно із боротьбою з коронавірусом, у Міністерстві активно проводять аудит системи охорони здоров’я, після якого будуть зроблені відповідні висновки та рекомендації щодо реформи медицини. 

  Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що Велика Британія підтримує Україну на шляху впровадження реформ і у разі потреби готова забезпечити відповідну підтримку.