• In English
 • Максим Степанов на Вінниччині: До кінця року має завершитися будівництво нового відділення екстреної медичної допомоги у Вінниці
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 13 серпня 2020 року о 17:50

  До кінця 2020 року має завершитися будівництво нового сучасного відділення екстреної медичної допомоги КНП «Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» у місті Вінниця. Про це Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив під час поїздки у Вінницьку область.

  «Це дуже потужний проект, в якому буде повний спектр діагностичного обладнання, а також усе, що стосується реанімації. Думаю, що до кінця року відділення уже почне приймати хворих. Це приклад, коли є кошти і місцевого бюджету, і державного бюджету», — наголосив Максим Степанов.

  За словами очільника відомства, у ході реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде закуповуватися обладнання, зокрема, і для цієї лікарні.

  «Йдеться, серед іншого, про ангіографи й комп’ютерні томографи», — зазначив очільник МОЗ.

  Нагадаємо, що у ході робочої поїздки до Вінницької області Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов відвідав Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І. Пирогова, Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню, а також Міську клінічну лікарню швидкої меддопомоги Вінниці.