• In English
 • Максим Степанов: МОЗ забезпечить державне фінансування операцій з трансплантації у Львові
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 06 серпня 2020 року о 16:18

  Операції з трансплантації у Львові фінансуватимуться з державного бюджету. Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час робочої поїздки до Львівської міської Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

  «Свій візит у Львів я розпочав з лікарні швидкої медичної допомоги не випадково. У квітні тут було створено нове відділення трансплантології, і вже з того часу зроблено 4 трансплантації нирок, а декілька тижнів тому — трансплантацію серця. Лікарня потужно розвивається у цьому напрямі. У медзакладі працює чудова команда, очолює цей заклад хороший фахівець — головний лікар Олег Самчук», — підкреслив Максим Степанов.

  Зазначимо, що у медичному закладі також планують робити операції з трансплантації печінки і легень. Очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що розвиток високоякісної системи трансплантації в Україні — один з пріоритетів роботи Міністерства.

  «МОЗ працює над тим, щоб за 2−3 роки Україна мала трансплантаційну незалежність. Ми хочемо, щоб наші громадяни не їздили за кордон на лікування, адже ми можемо робити такі операції в країні. Потрібно лише створити відповідні умови. І саме цим ми активно займаємося», — заявив Максим Степанов.

  У ході візиту в регіон Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також відвідав Львівську обласну клінічну лікарню та Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, де поспілкувався з медичними працівниками.

  Максим Степанов: МОЗ забезпечить державне фінансування операцій з трансплантації у Львові