• In English
 • Максим Степанов: Ми запустили онлайн-платформу для анестезіологів, щоб ефективніше лікувати українців від COVID-19
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 16 квітня 2020 року о 11:42

  Міністерство охорони здоров’я запустило онлайн-платформу для консультацій провідними анестезіологами-реаніматологами всіх інших профільних лікарів України. Такий крок дозволить у режимі реального часу обмінюватися досвідом та порадами, а отже – дозволить ефективніше боротися з коронавірусом.

  Про це на щоденному брифінгу МОЗ повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

  “Для нас важливо, щоб анестезіологи-реаніматологи мали більше можливостей для консультацій в режимі реального часу зі своїми більш фаховими колегами, які даватимуть поради: як себе поводити в тому чи іншому випадку. Тому вчора, у тестовому режимі, ми запустили відповідну онлайн-платформу для лікарів, які працюють у лікарнях, що борються з COVID-19”, – заявив Максим Степанов.

  За словами Міністра охорони здоров’я, зараз на платформі вже зареєстровано сім провідних експертів-анестезіологів та понад 100 закладів охорони здоров’я, в яких лікують хворих на коронавірус. Паралельно триває також реєстрація всіх лікарів-анестезіологів в лікарнях першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

  Платформа буде особливо ефективною для обміну досвідом щодо лікування хворих на COVID-19 середньо тяжкого та тяжкого перебігу, а також заохотить лікарів-анестезіологів звертатися за кваліфікованою порадою та «другою думкою» до колег, які мають досвід лікування хворих на коронавірус.