• In English
 • Майже півмільйона гривень надійшло до бюджету в поточному році за надані землевпорядниками Запоріжжя адмінпослуги

  Станом на сьогодні фахівці Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій  області надали 20 342 адміністративні послуги громадянам та юридичним особам.

  Переважну більшість адмінпослуг (14 910) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (3 019), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (2 826), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (2 562) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (3 019 запитів).

  На платній основі землевпорядники Запоріжжя надали 5 432 адмінпослуги. За ці послуги нараховано плату в розмірі 491,2 тис. гривень. Отримані кошти фахівці перерахували до місцевих бюджетів Запорізької області.

  Найбільші надходження – 452,6 тис. грн – отримано за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області виготовили 5 138 таких документів.

  Також близько 21,1 тис. грн надійшло до бюджету за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою до органів Держгеокадастру звернулися 92 особи.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.