• In English
 • Майже 500 тис. грн отримуватимуть щорічно місцеві ради Черкащини завдяки проведеним у березні земельним аукціонам

  Минулого місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало 7 земельних торгів, під час яких передано в користування 6 земельних ділянок загальною площею 121,4 гектара. Стартова ціна зазначених ділянок разом становила 129,3 тис. грн, в ході аукціонів вона зросла до 496,8 тис. грн – 30,7% від нормативної грошової оцінки землі. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Черкащини, в адмінмежах яких розташовані ділянки.

  Найдорожчою у березні стала земельна ділянка площею 10,4 га в адмінмежах Мизинівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, оренда плата за яку у ході торгів зросла до 76% від нормативної грошової оцінки та становить 38 тис. грн (початкова ціна – 4 тис. грн, або 8% від нормативної грошової оцінки).

  Загалом від початку 2020 року на Черкащині продано права оренди на 20 земельних ділянок загальною площею 207 га, за що до місцевих рад щороку надходитиме понад 614 тис. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».