• In English
 • Майже 2,8 млн грн щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у березні 2019 року на Кіровоградщині

  Упродовж березня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали на земельних торгах у формі аукціону права оренди на 28 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 471 гектар.

  Ділянки розташовані на території Благовіщенського, Знам’янського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Новоукраїнського, Новоархангельського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського та Світловодського районів Кіровоградської області. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Микільської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області площею 8,1 га, де стартова ціна піднялася до 112% від нормативної грошової оцінки, та становить 33,27 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у березні 2019 року, до бюджетів місцевих громад Кіровоградщини щорічно надходитиме 2,81 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».