• In English
 • Майже 2,4 тис. мешканців Дніпропетровщини обрали службу за контрактом у 2018 році
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 09 січня 2019 року о 16:31

  У 2018 році майже 2,4 тис. мешканців Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними Силами України. Із них 124 – офіцери, 2230 – сержанти та солдати. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації. 

  «Стати до лав Збройних Сил України можуть чоловіки та жінки від 18 до 45 років. Основні вимоги до кандидатів – повна середня освіта, відсутність судимостей та проблем зі здоров’ям», – зазначили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації. 

  Контракт можна підписати мінімум на 6 місяців, максимум – на 5 років. Захисникам надається пільгове житло, можливість безкоштовного навчання та повний соцпакет.

  Із 1 січня 2019 року підвищили грошове забезпечення військовослужбовців. Відтепер заробітна плата військових за контрактом сягає від 10 до 24 тисяч гривень.  Сума залежить від звання, посади та вислуги. За службу в АТО додатково виплачують 4,5 тис. грн, на передовій – 10 тис. грн.

  Як поступити на службу до Збройних Сил України, можна дізнатися у центрах зайнятості та військкоматах за місцем проживання.