• In English
 • Майстерня майбутнього: якими мають бути пріоритети та кроки державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства
  опубліковано 07 грудня 2023 року о 17:47

  6 грудня 2023 року представники інститутів громадянського суспільства та органів виконавчої влади долучилися до майстерні майбутнього “Державна політика сприяння розвитку громадянського суспільства: плануємо разом нові кроки”. 

  Захід як “сайд-івент” 12-го Форуму розвитку громадянського суспільства “Що дасть нам силу” організував Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів у партнерстві з Програмою підтримки ОБСЄ  для України. 

  Вітаючи учасників, Державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема підкреслив важливість для Уряду партнерської взаємодії з інститутами громадянського суспільства та спільної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021–2026 роки. Водночас слушним є обговорення актуальних питань відповідної державної політики в контексті викликів воєнного часу та формування подальшого бачення розвитку цього напряму. 

  “Майстрували” майбутнє представники органів виконавчої влади, які визначені виконавцями першого плану заходів з реалізації Стратегії, а також партнери з громадського сектору. 

   Під час триетапного обговорення (проблемні питання – пріоритети – кроки) учасники проаналізували стан реалізації Стратегії та плану заходів і  відзначили проблемні питання, окреслили подальше бачення розвитку цього напряму державної політики в контексті викликів воєнного часу та запропонували можливі кроки (заходи) на наступні роки. 

  Майстерня майбутнього стала першим заходом у серії обговорень, що плануються Секретаріатом Кабінету Міністрів протягом 2024 року для формулювання завдань плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Стратегії.