• In English
 • Лише за сім днів громадяни уклали 1390 договорів купівлі-продажу прямо у смартфоні, – Ігор Клименко
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 28 грудня 2023 року о 17:18

  Якість, швидкість, комфорт для громадян, мінімум бюрократії та виключення корупційної складової – це основні наші орієнтири у процесі цифровізації сервісних послуг МВС. Про це повідомляє Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в своєму Telegram-каналі.

  "Тиждень тому у співпраці з Мінцифри запустили перереєстрацію транспортних засобів у застосунку Дія. Лише за сім днів громадяни уклали 1390 договорів купівлі-продажу прямо у смартфоні. Також є можливість поштової доставки номерних знаків та свідоцтв про реєстрацію авто", - зазначає Міністр.

  Одна з найпопулярніших послуг, доступних онлайн – обмін посвідчення водія. Це можна зробити в Кабінеті водія, а з травня цього року – також і в застосунку Дія.

  З початку 2023 року надійшло понад 240 тисяч заявок на обмін водійських посвідчень. Їх також можна отримати поштою. У жовтні цього року ми запровадили й міжнародну доставку водійських через Кабінет водія. На сьогодні доставка доступна у 12 країнах світу. Нею вже скористалися понад 1800 громадян.

  Крім того, у Кабінеті водія можна забронювати бажану комбінацію номерних знаків і отримати їх у сервісному центрі МВС. Цього року послугою скористалися понад 23 тисячі громадян.

  "Не зупиняємося на досягнутому та впроваджуємо якісні зміни", – резюмує Міністр.