• In English
 • Луганська обласна база «Олімп» модернізується у Центр олімпійської та паралімпійської підготовки
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 02 січня 2019 року о 13:03

  Наприкінці 2018 року, згідно з наказом Міністерства молоді та спорту «Про придбання спортивного обладнання та інвентарю довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національних збірних команд з видів спорту у міжнародних змаганнях», Луганська область отримала нове професійне обладнання та інвентар для спортивної гімнастики на загальну суму близько 4 млн гривень.

  А саме: поміст для вільних вправ, бруси гімнастичні, столи для опорного стрибка, містки та доріжки, гімнастичні перекладини, спортивних коней, мати, акробатичні доріжки та інше.

  В.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь висловив подяку Міністерству молоді та спорту України на чолі з Ігорем Ждановим за значну підтримку області.

   «Приємно, що напередодні новорічних та різдвяних свят Луганщина отримала такий цінний подарунок. Нове спортивне обладнання – це ще один крок на шляху до відновлення спорту в регіоні. Зараз для регіону принципово важливе питання модернізації єдиної обласної фізкультурної бази «Олімп» у Центр олімпійської та паралімпійської підготовки спортсменів і осучаснення гімнастичної зали Центру. У найближчих планах – установка обладнання та створення відповідних умов для підготовки спортсменів. Упевнений, незабаром на базі модернізованого Центру «Олімп» будуть тренуватись не тільки гімнасти області, а й члени національної збірної зі спортивної гімнастики», – наголосив Сергій Філь.