• In English
 • Лісівники Прикарпаття долають наслідки негоди
  Державне агентство лісових ресурсів України, опубліковано 23 червня 2020 року о 21:35

  Упродовж червня на Івано-Франківщині не припиняються зливові дощі. Сильні опади спричинили затоплення окремих ділянок доріг та зсув ґрунту.

  На даний час лісівники спільно з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій та керівниками органів місцевого самоврядування долають наслідки негоди.

  Повалені дерева, розмиті та зруйновані мости і дороги, забиті канали. Через сильні дощі з берегів виходять гірські ріки, які підтоплюють лісогосподарські та деревообробні підприємства. Великі водні потоки руйнують берегоукріплення, підтоплюють житлові будинки, присадибні ділянки, сільгоспугіддя, зносять рекреаційні місця.

  На даний час до ліквідації наслідків стихії залучені 1116 працівників лісової охорони державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківської області. На аварійних ділянках працює надана лісгоспами спецтехніка та спецзасоби – екскаватори (22 одиниці), гусеничні трактори (15 одиниць), автомобілі підвищеної прохідності (87 одиниць), мотопомпи та ін.

  Тривають роботи по відкачуванню води та звільненню від повалених дерев територій населених пунктів Верховинського, Косівського, Рожнятівського районів.

  Лісівники продовжують роботи з ліквідації наслідків стихії та здійснюють постійний цілодобовий моніторинг ситуації.