• In English
 • Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн грн

  За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році, з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

  Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення.

  Тепер ОСББ-учасники програми мають нагоду одержати відшкодування 40% - 70% суми «теплих кредитів». Додаткові компенсації надає місцева влада. Наразі прийнято 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», про які можна дізнатися на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

  Нагадаємо, що цьогоріч на програму «теплих кредитів» виділено 400 млн грн, майже половина яких – 190 млн грн – на відшкодування для ОСББ.

  Голови ОСББ можуть бути впевненими, що співфінансування вистачить, у тому числі на проекти з комплексної термомодернізації будинків. Саме глибинні заходи з енергоефективності надають найбільший результат з точки зору економії енергоресурсів: платіжки за опалення зменшуються вдвічі і більше.

  Також впродовж трьох днів видано:

  - 217 кредитів на утеплення приватних будинків на суму майже 8 млн грн;

  - 3 кредити на встановлення твердопаливних котлів на суму 100 тис. грн.