• In English
 • Ліквідація наслідків підриву російськими окупантами Каховської ГЕС. День сьомий. Інформація станом на 13:00
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 12 червня 2023 року о 14:21

  “На Херсонщині евакуйовано 2743 осіб, з яких 205 дітей та 76 маломобільних осіб. У Миколаївській області евакуйовано 982 особи, серед яких 167 дітей”, — написав на своїй сторінці у  Facebook Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко

  Евакуйовано 2743 осіб, з яких 205 дітей та 76 маломобільних осіб. Загинуло 8 людей. 42 особи вважаються безвісти зниклими, з них - 7 дітей.

  У Миколаївській області підтоплено 31 населений пункт. Евакуйовано 982 особи, серед яких 167 дітей. 2 людей загинуло.

  На Дніпропетровщині відсутнє водопостачання у майже 165 тис. абонентів у 32 населених пунктах. Триває підвіз питної/технічної води та пошук варіантів стабільної і безпечної подачі води.

  Фіксуємо стабільне зниження рівня води у підтоплених населених пунктах. Тож ми посилюємо безпекові заходи для попередження травмування людей та випадків крадіжок.

  Мешканці Херсонщини звертаються до поліції із повідомленнями про підтоплення особистого майна. Вже зафіксовано 1927 заяв. На території області працюють додаткові групи документування Поліція Херсонської області.

  Для пришвидшення процесу ліквідації наслідків підриву росіянами ГЕС найближчими днями до міста скерують додаткові сили комунальників з інших регіонів, а також спеціалізовану техніку. Крім того, фахівці МОЗ пильно стежать за епідеміологічною ситуацією в зоні лиха.

  Роботи багато. Штаб працює.