• In English
  • Леонід Тимченко: Підрозділи системи МВС доставили 494 посвідчення водія за кордон
    Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 жовтня 2023 року о 20:01

    "За 10 днів із моменту запуску нової послуги – міжнародної доставки посвідчення водія – Головний сервісний центр МВС отримав близько 760 заявок. Йдеться про 494 посвідчення, які вже передані водіям за кордон нашим Державним підприємством "Інфотех" через "Укрпошту" до Польщі", — про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко повідомив в ефірі всеукраїнського телемарафону "Єдині новини".

    Також заступник Міністра розповів, що з другої половини листопада МВС планує розпочати надавати таку послугу в Німеччині, Чехії та Італії. Окрім цього, в подальшому цю послугу будуть надавати також в інших країнах, які ратифікували Віденську конвенцію.

    Леонід Тимченко також роз'яснив, у чому полягає різниця надання цих послуг безпосередньо в відділеннях, які функціонують за кордоном, і новою: "В ДП "Документ" потрібно звернутися особисто, але не в кожному місті Європи є його представництво. При замовленні ж посвідчення в Електронному кабінеті водія можна отримати документ, не виходячи з дому в будь-якому місці перебування. Із запровадженням цієї послуги ми надали нашим громадянам альтернативу, адже з'явилася можливість доставки у будь-який населений пункт Польщі, на черзі - Німеччина, Чехія та Італія".