• In English
 • Лапароскопічні стійки – гуманітарна допомога від партнерів, - МОЗ
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 22 серпня 2023 року о 15:49

  МОЗ продовжує отримувати гуманітарну медичну допомогу. Цього разу – пʼять лапароскопічних стійок від благодійної організації «Stronger Than Ever» зі США. 

  Лапароскопічна стійка – комплект обладнання для ендоскопічних операцій з використанням системи візуалізації. Обладнання застосовується для малоінвазивних діагностичних хірургічних процедур, завдяки яким фахівці можуть оглянути черевну порожнину та репродуктивні органи всередині тіла. По суті надані лапароскопічні стійки – надсучасна система ендоскопічної візуалізації, яка має високу роздільну здатність для отримання детального зображення структур досліджуваних тканин. Крім того, яскравіше та детальніше зображення допомагає зменшити навантаження на очі хірургів під час тривалого хірургічного втручання. 

  Набори отримали медзаклади Білої Церкви, Арцизька, Дніпра, Кропивницького, а також селища міського типу Близнюки Лозівського району Харківщини. 

  «Надаючи гуманітарну медичну допомогу, наші партнери роблять значний внесок у зміцнення сфери охорони здоров’я України і, як результат, у здоров’я і порятунок життя українців. До того ж таким чином створюють, можна сказати,  коаліцію підтримки України за кордоном», – зазначає заступник Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. 

  Засновник Stronger Than Ever і генеральний директор Red Ventures, яка володіє та керує, зокрема, таким брендом як Lonely Planet, Рік Еліас додав: «Ми були змушені зробити все можливе, щоб допомогти відбудувати майбутнє України. Доставлення цього хірургічного обладнання до лікарень, які цього потребували, стало можливим завдяки зусиллям багатьох, у тому числі Міністерства охорони здоров’я України, Olympus, Red Ventures, HelpUkraine Center, численних донорів та волонтерів. Це потужне нагадування про те, чого ми можемо досягти, об’єднавшись, щоб допомогти громадам відбудовуватись та відновлюватися».