• In English
 • Критично важливо реалізувати всі положення Меморандуму з місцевою владою до початку опалювального сезону, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 липня 2021 року о 16:12

  Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в опалювальний період 2021/22 року обговорили на засіданні Антикризового енергетичного штабу під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

  У нараді взяли участь Міністр енергетики Герман Галущенко, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, представники міністерств, енергетичних підприємств та народні депутати.

  Як доповів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, підготовка до опалювального сезону проходить планово й штатно. За інформацією обласних держадміністрацій, станом на середину липня підготовлено від запланованого більш ніж 50% житлових будинків, об’єктів соціально-культурного призначення, 51% котелень, 54% теплових мереж.

  За словами очільника Мінрегіону, в умовах підготовки ТКЕ до опалювального сезону перше, що необхідно врахувати, це фінансову спроможність підприємств закупити газ та розрахуватися зі старими боргами перед постачальником природного газу НАК «Нафтогаз».

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що в цьому контексті критично важливою є реалізація до початку опалювального сезону положень Меморандуму між Урядом і місцевою владою щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

  «Меморандум закріпив наші спільні прагнення розв’язати проблемні питання в енергетичній сфері задля захисту добробуту громадян. На сьогодні більшість пунктів Меморандуму виконується, але критично важливо реалізувати всі положення до початку опалювального сезону», — наголосив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду дав завдання Міністру розвитку громад та територій терміново зібрати відповідні наради та щоденно інформувати стосовно реалізації положень Меморандуму в частині закриття заборгованості ТКЕ.

  Критично важливо реалізувати всі положення Меморандуму з місцевою владою до початку опалювального сезону, — Прем’єр-міністр Критично важливо реалізувати всі положення Меморандуму з місцевою владою до початку опалювального сезону, — Прем’єр-міністр Критично важливо реалізувати всі положення Меморандуму з місцевою владою до початку опалювального сезону, — Прем’єр-міністр