• In English
 • Країна підприємців. Мінцифри презентуватиме результати та плани проекту Дія.Бізнес
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 29 листопада 2021 року о 11:44

  Як держава допомагає малому та середньому бізнесу? Як будується інфраструктура підтримки підприємців по всій країні? Запрошуємо на масштабну онлайн-подію, на якій презентуємо результати та плани проекту Дія.Бізнес.

  29 листопада Міністерство цифрової трансформації України проведе масштабну онлайн-подію «Країна підприємців».

  Під час онлайн-події на вас чекає: 

  • Дія.Бізнес 2.0, нові розділи та сервіси для підприємців.
  • Презентація маркетплейсу фінансових можливостей для бізнесу.
  • Аналітика стану українського бізнесу на основі відкритих даних.
  • Презентація платформи для залучення імпакт-інвестицій.
  • Розвиток мережі центрів підтримки підприємців.
  • Офіс із розвитку підприємництва та експорту та концепт стратегії розвитку МСП в Україні.

  Ознайомитися з програмою онлайн-події можна за посиланням: https://businesscountry.in.ua.

  Участь в онлайн-події безоплатна! Для участі необхідно зареєструватися.

  Стратегічний партнер події — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа. Подію організовано в партнерстві з «Проектом підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. Також подію організовано в партнерстві з програмою розвитку малого підприємництва, що фінансується Великою Британією.

  Що таке Дія.Бізнес? Це масштабний національний проект із розвитку підприємництва від Мінцифри. Він має дві складові: онлайн і офлайн.

  Онлайн-портал Дія.Бізнес. На платформі доступна інформація для бізнесу: 100 бізнес-ідей та шаблони документів для відкриття бізнесу, безоплатний консалтинг, онлайн-школа для підприємців, карта підтримки бізнесу в регіонах тощо. Понад 1 200 000 користувачів скористалися порталом Дія.Бізнес.

  Мережа центрів Дія.Бізнес. У центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес отримуйте консультації від спеціалістів-практиків, беріть участь в освітніх заходах, тестуйте продукт на pop-up локації перед виходом на ринок і проводьте власні бізнес-заходи. У 2020 році було відкрито центри підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові та Миколаєві, а також центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Новий пілотний формат безоплатного консалтингу від Дія.Бізнес запустили в Черкасах у березні 2021 року. У червні 2021 року відкрився центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі. У вересні 2021 року офіційно запрацювали центри підтримки підприємців у Полтаві та Ужгороді. А в листопаді 2021 року відбулися технічні відкриття центрів Дія.Бізнес у Бучі та Тернополі та Кривому Розі.