• In English
 • Кожна ліквідована пожежа, кожне врятоване життя - це велика перемога: Голова ДСНС Сергій Крук відзначив рятувальників Запоріжжя та Дніпропетровщини
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 12 травня 2023 року о 10:09

  11 травня, у ході робочого візиту до Запорізької та Дніпропетровської областей, Голова ДСНС України Сергій Крук зустрівся з особовим складом Служби порятунку та подякував рятувальникам, які гідно тримають стрій, долаючи наслідки надзвичайних подій і ситуацій в регіонах, які щоденно атакує ворог.

  «Регіони, які тримають свій фронт. Дякую за фаховість та сміливість. Зустріч та супровід евакуаційних колон з гарячих регіонів, ліквідація терористичних ворожих атак, надання психологічної допомоги кожному, хто зіштовхнувся з жорстокістю терористів - буденна робота кожного з вас. Кожен наш фахівець - це частина великої команди рятувальників. Кожна ліквідована пожежа, кожне врятоване життя - це велика перемога. Перемога добра над злом, світла над темрявою, української сміливості над російською агресією», - підкреслив Сергій Крук.

  Відтак, Голова Служби вручив 78 співробітникам ДСНС Запоріжжя та Дніпропетровщини відомчі відзнаки Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також рятувальники були заохочені відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

  Серед нагороджених, зокрема, рятувальники, які несуть службу в Оріхові та Гуляйполі Запорізької області - містах, які щодня зазнають ворожих обстрілів з артилерії, мінометів, авіації російської армії. Також відзначений особовий склад підрозділів Новомосковська, Нікополя, Павлограду, Кривого Рогу та міста Синельниково Дніпропетровської області.