• In English
 • Кожна громада в Україні повинна мати сучасний та багатофункціональний ЦНАП, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 вересня 2020 року о 15:25

  Громадяни мають отримувати від держави якісні послуги, не стояти в чергах. А публічний сервіс повинен бути максимально простим та швидким. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 23 вересня.

  Під час засідання Уряд схвалив постанови, які, за словами Прем’єр-міністра, спростять отримання громадянами послуг з боку держави.

  «По-перше, мова йде про зміни до порядку внесення засобів електронного цифрового підпису до електронного безконтактного носія. Вже зараз на ID-картку можна записати кваліфікований електронний підпис. Тому ми приводимо у відповідність окремі положення, аби розширити можливості по використанню такого підпису», — зазначив Денис Шмигаль.

  Крім того, Кабінет Міністрів підтримав рішення про включення Міністерства цифрової трансформації до процесу розвитку мереж центрів надання адміністративних послуг.

  «Кожна громада в Україні повинна мати сучасний та багатофункціональний ЦНАП. Тому очікуємо, що Міністерство цифрової трансформації допоможе швидше реалізувати це завдання», — сказав Прем’єр-міністр.

  Кожна громада в Україні повинна мати сучасний та багатофункціональний ЦНАП, — Прем’єр-міністр