• In English
  • Конкурсною комісією № 1 завершено етап прийому та обробки документів від кандидатів на призначення на посади у Державному бюро розслідувань
    Державне бюро розслідувань, опубліковано 15 травня 2018 року о 10:27

                Конкурсною комісією № 1 з проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань завершено етап прийому та обробки документів від кандидатів на призначення на посади у Державному бюро розслідувань. За результатом опрацювання поданих документів конкурсною комісією прийнято рішення допустити 1621 кандидата до участі у наступному етапі проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань – складанні кваліфікаційного іспиту (Список кандидатів додається та є невід’ємною частиною протоколу).

    • Оскарження рішень протягом трьох днів приймається конкурсною комісією №1 у письмовому вигляді за адресою: вул. Мельникова, 81-Б, м. Київ; в електронному вигляді: elena_hrusch@ukr.net. Контактна інформація за телефоном: (044) 206 18 67.
    • Конкурсною комісією №1 завершено приймання документів від кандидатів на зайняття вакантних посад у Державному бюро розслідувань.  Додаткові документи від кандидатів не приймаються до розгляду. Дякуємо всім кандидатам та бажаємо успіхів на наступних етапах конкурсу.