• In English
 • Конкурс з розподілу дозволів ЄКМТ транслюватиметься публічно в режимі онлайн
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 31 серпня 2021 року о 16:49


  З 1 по 15 вересня 2021 року відбуватиметься приймання листів-повідомлень про участь у конкурсі з розподілу дозволів Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ).

  Міністерство інфраструктури України виступило з ініціативою публічної онлайн-трансляції перебігу конкурсу.

  «Цього року ми вирішили зробити конкурс з розподілу дозволів ЄКМТ прозорішим — усі засідання Комісії будуть транслюватися публічно в режимі онлайн. Кожен охочий зможе в реальному часі стежити за процесом.

  Паралельно працюємо над розробкою нового модулю системи розподілу дозволів, який переведе процес в електронний режим. Держслужба безпеки на транспорті має максимально пришвидшити цей процес», — розповідає заступник Міністра інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм.

  До уваги перевізників!

  З метою спрощення приймання листа-повідомлення, його заповнення відбувається через електронний сервіс cemt.com.ua (http://cemt.com.ua/#/).

  Згенерований лист-повідомлення необхідно надіслати в паперовому вигляді на адресу Конкурсної комісії: 01135, проспект Перемоги, 14, м. Київ, або подати нарочно на абонентську скриньку з написом «ЄКМТ» у фоє Міністерства інфраструктури.

  Про що потрібно пам’ятати?

  Листи-повідомлення подаються виключно у паперовому вигляді за встановленим зразком, завірені печаткою перевізника (за наявності) та підписом керівника.

  Усі зареєстровані листи-повідомлення будуть оприлюднені на сайті Міністерства інфраструктури України.

  Листи, які відправлені з порушенням визначених термінів, тобто до 1 вересня або після 15 вересня 2021 року, розглядатися не будуть.

  Також звертаємо увагу на те, що у зв’язку з суттєвим збільшенням кількості транспортних засобів категорії «Євро-5 безпечний» та «Євро-6 безпечний», під час проведення розподілу дозволів ЄКМТ на 2022 рік будуть застосовуватися коригувальні коефіцієнти. Йдеться про дотримання граничної кількості автомобілів категорії «Євро-5 безпечний» не менше 6 або не менше 4 автомобілів категорії «Євро-6 безпечний» або сумарно не менше 6 автомобілів.