• In English
 • Концепція розвитку електронної охорони здоров’я буде готова цієї осені, – Ярослав Кучер
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 08 вересня 2020 року о 10:26

  7 вересня завершилось перше засідання щодо затвердження Концепції та визначення єдиного вектора руху розвитку електронної охорони здоров’я в Україні. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер.

  «Крок за кроком спільно ми перетворюємо «гасла» на реальність. Зробити таку систему охорони здоров’я, якою міг би пишатись кожен громадянин України. Одним з надважливих напрямів для реалізації цієї мети є ефективний розвиток електронної охорони здоров’я», – почав робоче засідання заступник Міністра.

  Окремо він зазначив, що метою засідання є «відродження» роботи над Концепцією розвитку електронної охорони здоров’я та затвердження її розпорядженням Кабміну: «Ми зібралися, щоб «відродити» роботу над Концепцією розвитку електронної охорони здоров’я та нарешті затвердити її розпорядженням Кабміну».

  Ярослав Кучер підкреслив, що робоча група діятиме у стислі терміни, бо вже 5 жовтня має подати в МОЗ проект Концепції. Також він розказав про план роботи на найближчий час.

  «Ми опрацьовуємо проблемні питання та напрями, якими необхідно доповнити Концепцію. За результатами засідання очікуватимемо пропозицій до 10 вересня. 14 вересня проведемо спільну аналітичну сесію», – повідомив заступник Міністра.