• In English
 • Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв зустрівся з першим заступником Голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександром Хугом
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 травня 2018 року о 09:54

  17 травня 2018 року на прохання першого заступника Голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександра Хуга відбулася його позапланова зустріч з Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

  В ході зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв закликав авторитетного дипломата Олександра Хуга вплинути на російські окупаційні війська та незаконно створені ними військові формування задля припинення ведення вогню по підконтрольній Уряду України території, особливо з використанням заборонених Мінськими угодами видів озброєння.

  Командувач Об’єднаних сил зазначив, що з початку Операції Об’єднаних сил, а саме з 1 травня по 16 травня 2018 року, противник здійснив 930 обстрілів підконтрольної Уряду України території, при цьому заборонене Мінськими угодами озброєння застосовував 274 рази.

  Зокрема, генерал-лейтенант Сергій Наєв акцентував увагу на події, що сталася 17 травня 2018 року, коли унаслідок ранкового обстрілу російських окупаційних військ один зі снарядів влучив на подвір’я загальноосвітньої школи міста Світлодарськ, в якій того часу перебувало близько 380 школярів та 45 осіб персоналу навчального закладу.

  Також командувачем Об’єднаних сил було представлено фото докази, які підтверджують обстріли противником околиць населеного пункту Авдіївка з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град».

  Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував Олександра Хуга про те, що завдяки діям одного з військових підрозділів зі складу Об’єднаних сил створено умови для безперешкодного користування мешканцями населеного пункту Південне (Чигирі), що на околиці Горлівки, всіма соціальними послугами, які надаються Урядом України. Наразі зазначений населений пункт та його мешканці перебувають у безпеці під захистом Об’єднаних сил.

  На завершення конструктивної зустрічі сторони висловили готовність до подальшої співпраці.