• In English
 • Командувач НГУ відвідав військові частини Південного оперативно-територіального об’єднання
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 01 лютого 2024 року о 16:50

  Перебуваючи на Херсонщині, командувач Національної гвардії Олександр Півненко відвідав бійців роти ударних БпЛА спеціального призначення «Ластівка», які ефективно виконують завдання на південному напрямку, ознайомився з оперативною обстановкою та обговорив питання забезпечення, які існують наразі.

  Бригадний генерал також поспілкувався із нацгвардійцями, які забезпечують безпеку об’єктів критичної інфраструктури, оглянув оснащення і готовність до виконання завдань мобільних вогневих груп, а також ознайомився з організацією управління підрозділами.

  В Одесі та Миколаєві відвідав військовослужбовців на місцях виконання службово-бойових завдань, ознайомився з умовами несення служби, роботою в штабах та пунктах управління. У ході роботи Начальник відділу психологічного забезпечення підполковник Маргарита Головіна поспілкувалася з бійцями та ознайомилася з особливостями роботи військових психологів на місцях.

  Разом із заступником підполковником Олексієм Осипенком командувач НГУ подякував воїнам за мужність, стійкість та професіоналізм, який вони щоденно демонструють виконуючи завдання та вручив військовослужбовцям заслужені нагороди.