• In English
 • Ключові результати першого року виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2021–2022 роках
  опубліковано 28 січня 2022 року о 15:22

  У лютому 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив черговий дворічний план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні.

  План дій містить 14 завдань, спрямованих на забезпечення доступу до інформації, громадської участі, підзвітності, а також застосування технологій та інновацій для прозорості та підзвітності.

  Протягом першого року виконання плану дій органам виконавчої влади у партнерстві з інститутами громадянського суспільства та міжнародними організаціями вдалося досягти важливих проміжних результатів.

  Насамперед:

  Також проводилася робота з виконання завдань стосовно забезпечення прозорості обліку державної власності; запровадження державної політики відкритої науки; відкриття доступу до відомостей про автомобільні дороги; створення додаткових механізмів для моніторингу інфраструктурних проектів; розроблення онлайн-платформи «ВзаємоДія», забезпечення відкритого доступу до гендерно дезагрегованих даних та ін.

  У 2022 році органи виконавчої влади у партнерстві з інститутами громадянського суспільства та міжнародними організаціями продовжать реалізацію завдань плану дій.

  Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні – на Урядовому порталі та у мережі Фейсбук.