• In English
 • Київські аудитори протягом січня – червня 2021 року забезпечили відшкодування втрат майже на 31 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 30 липня 2021 року о 09:20

  За січень – червень 2021 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 33,7 млн грн.

  За результатами проведених заходів керівники підприємств, установ, організацій та органів влади прийняли 26 управлінських рішень.

  Матеріали 28 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами контрольних заходів розпочато 10 досудових розслідувань та вручено 3 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У трьох випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції (у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами), а також попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на 5 об’єктах на загальну суму 15,5 млн грн.

  Органи ДФК ініціювали пред’явлення 2 позовів об’єктами контролю.

  Окрім того, за недотримання законодавства 17 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 28 – до адміністративної (19 – за статтею 164-2 КУпАП, 9 – за статтею 164-14 КУпАП). Ще 5 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності, а 2 посадовців звільнено з роботи.

  За результатами проведення аудитів досягнуто економічного ефекту на загальну суму 33,6 млн грн.

  Проведеними моніторингами попереджено витрати коштів за процедурами закупівель, здійсненими з порушеннями законодавства, на загальну суму 667,3 млн грн, з яких відмінено торгів за 6 процедурами загальною очікуваною вартістю 580,8 млн грн та забезпечено розірвання 18 договорів на загальну суму 86,5 млн грн.