• In English
 • Керівники ЦНАП Дніпропетровщини пройшли практичний інтенсив з надання адмінпослуг у земельній сфері
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 22 серпня 2019 року о 12:15

  Реєстрація ділянок, витяг з державного кадастру, дозвіл на розробку проекту землеустрою. Понад 30 адмінпослуг у земельній сфері наразі можна отримати у ЦНАП Дніпропетровщини. У практичні аспекти «земельних сервісів» заглибилися керівники Центрів регіону. Дводенний інтенсив для них організувала Дніпропетровська ОДА.

  «Сфера земельних відносин непроста. Як показує практика, вона надто зарегульована, а законодавство не завжди трактується однозначно. Тому організували для керівників ЦНАП тренінг. Вони прокачали свої навички, і це стане їм у пригоді під час роботи з клієнтами», – розказала заступник директора департаменту економрозвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

  Під час тренінгу учасники поринули в базове законодавство надання земельних адмінпослуг. Дізналися, як налагодити ефективну співпрацю з Держгеокадастром та структурними підрозділами місцевих рад, які відповідають за сферу землі. Обговорили перспективи.

  Навчання пройшли шість десятків очільників ЦНАП області.

  «Отримала величезний багаж знань. Навчання дуже продуктивне. Тренерам та організаторам вдячна за такий захід», – подякувала керівниця ЦНАП Софіївської РДА Любов Кравченко.  «Тренінг супер, адже адмінпослуги у сфері земельних питань на сьогодні є актуальними. Чекаємо на наступні освітні курси», – зазначила керівниця ЦНАП Кривого Рогу Наталія Романовська.  

  Тренінг – частина регіональної програми розвитку та підтримки сфери надання адмінпослуг у Дніпропетровській області.

  Загалом на Дніпропетровщині 60 ЦНАП та їхніх філій: 23 – у містах, 22 – у районах, 12 – в ОТГ та 3 – в селах.