• In English
 • Катерина Левченко взяла участь у круглому столі до 70-річчя членства України в ЮНЕСКО
  Апарат Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, опубліковано 27 березня 2024 року о 16:40

  27 березня до 70-річчя членства України в ЮНЕСКО у гібридному форматі під патронатом ЮНЕСКО Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко, представниками Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та ГО «Ла Страда - Україна» було проведено круглий стіл «Ґендерна освіта для іноземних студентів» («Gender education for foreign students»). В Національній Комісії ЮНЕСКО в 2023 році створено сектор з питань гендерної рівності, який очолила Урядова уповноважена з питань ґендерної політики Катерина Левченко.

  Метою заходу було поширити серед студентів та викладачів знання про важливість гендерної рівності, зокрема у сфері освіти, для подальшого впровадження в практику.

  На заході було представлено: результати проекту; презентовано посібник «Гендерна рівність в освіті та через неї», підготовлений колективом авторів за редакцією Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко та деканом соціологічного факультету, уповноважена з гендерних питань Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Олени Мурадян; матеріали тренінгів для студентів та викладачів «Гендерний підхід в освіті».

  Більше інформації про проект /за посиланням/.

  Довідково

  Україна приєдналась до ЮНЕСКО 12 травня 1954 року.