• In English
 • Івано-Франківські аудитори за 2021 рік забезпечили відшкодування втрат на суму майже 43 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 25 січня 2022 року о 09:17

  Протягом 2021 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області провели 39 ревізій фінансово-господарської діяльності, 27 перевірок закупівель та 10 державних фінансових аудитів.

  Проведеними контрольними заходами виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 68,5 млн гривень.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 42,6 млн гривень.

  Окрім того, до правоохоронних органів передано матеріали 12 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та до наявних кримінальних проваджень долучено матеріали 10 заходів державного фінансового контролю.

  За допущені фінансові порушення 37 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 5 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та 2 у вигляді зменшення бюджетних асигнувань.

  За результатами державних фінансових аудитів виявлено неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 1315,8 млн грн, надано 67 пропозицій, які враховано. Досягнуто економічного ефекту на загальну суму 19,1 млн грн.

  Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства у звітному періоді немає.