• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Відсутність сервісних зон на пунктах перетину кордону – це ненормально
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 червня 2018 року о 17:53

  Перебуваючи з робочою поїздкою на Закарпатті, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала вантажний та легковий термінали Міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні, а також розташування відділу Державної прикордонної служби України «Ужгород».

  Віце-прем`єр-міністр ознайомилася з умовами перетину кордону вантажівками та легковими автомобілями і умовами служби прикордонників. Вона звернула увагу на те, що на вантажному терміналі немає сервісної служби. «Відсутність сервісної зони на вантажному терміналі – це ненормально. Маємо створити тут цивілізовані умови для водіїв вантажівок, а поза тим працювати для того, аби черг, у яких тут простоюють подекуди добу, не було», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона також зазначила, що умови на легковому терміналі також неналежні і потребують покращення.

  Також Віце-прем`єр-міністр вивчила питання можливості спільного прикордонного контролю на українсько-словацькому кордоні і покращення прикордонної інфраструктури в Закарпатській області. За результатами поїздки буде дано низку доручень.

  Довідково

  За 11 місяців дії безвізового режиму між Україною та ЄС кордон зі Словаччиною перетнуло понад 900 тисяч українців, 40 тисяч з яких – у безвізовому порядку.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе: Відсутність сервісних зон на пунктах перетину кордону – це ненормально