• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Реалізація Стратегії комунікації євроінтеграції має підвищити рівень поінформованості суспільства про можливості та перспективи, які відкриває для держави Угода про асоціацію
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 березня 2018 року о 19:17

  Під головуванням Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося засідання Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

  Комітет схвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки». Заходи, передбачені в плані, дозволять підвищити ефективність комунікації євроінтеграції шляхом координації зусиль органів державної влади та представників громадянського суспільства.

  «Реалізація Стратегії має підвищити рівень поінформованості суспільства про можливості та перспективи, які відкриває для держави Угода про асоціацію з ЄС та інші документи у сфері взаємної співпраці з Євросоюзом. Сподіваюся, це створить стабільну проєвропейську більшість в українському суспільстві», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  На початку реалізації Стратегії має бути проведено засадниче соціологічне дослідження щодо підтримки громадянами європейської інтеграції, а в подальшому загальнонаціональне дослідження має здійснюватися раз на рік.


  Іванна Климпуш-Цинцадзе: Реалізація Стратегії комунікації євроінтеграції має підвищити рівень поінформованості суспільства про можливості та перспективи, які відкриває для держави Угода про асоціацію