• In English
 • Іван Руснак провів зустріч з Головою Військового комітету ЄС генералом Клаудіо Граціано
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 червня 2019 року о 19:34

  Сьогодні, 20 червня, у Києві тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч з Головою Військового комітету Європейського Союзу генералом Клаудіо Граціано.

  Під час зустрічі Іван Руснак поінформував Клаудіо Граціано про незмінність курсу нашої держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію та основні виклики, з якими стикається Україна на сучасному етапі через агресивну зовнішню політику керівництва Російської Федерації.

  Першочергову увагу було приділено інформуванню про оборонну реформу в Україні, про хід проведення оборонного огляду, за результатами якого буде визначено обрис Збройних Сил України після 2020 року з урахуванням реалізації прагнень нашої держави до набуття членства в ЄС та НАТО.

  Своєю чергою Голова Військового комітету ЄС генерал Клаудіо Граціано повідомив про готовність Європейського Союзу продовжувати співпрацю у сфері безпеки і оборони.

  На завершення зустрічі генерал Клаудіо Граціано подякував за конструктивний діалог, надав високу оцінку результатам трансформаційних процесів, які відбулись в Міністерстві оборони, Збройних Силах України та у державі в цілому за останні роки, та побажав подальших успіхів у реалізації оборонної реформи.