• In English
  • Ірина Верещук: Українська громада в Нідерландах завжди готова допомогти своїм землякам, які потерпають від війни в Україні

    Сьогодні Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідала Київський обласний перинатальний центр, де спільно з членами української громади в Нідерландах передала гуманітарну допомогу.

    Її представники постійно підтримували й підтримують Україну, наголосив голова об’єднання «Українська громада в Нідерландах» Ігор Кириченко. Це не перша допомога, за останні два роки вже надійшло більше 400 тонн гуманітарних вантажів.

    Співпраця Мінреінтеграції з українською громадою в Нідерландах триває і вже має свою історію. Це і допомога маломобільним, яких вдалося евакуювати із зон бойових дій, і гуманітарні продуктові вантажі для наших переселенців, і медикаменти та медичне обладнання для наших лікарень. Сьогодні - це допомога у вигляді багатофункціональних ліжок з меблями і матрацами для перинатального центру. Днями прибуде черговий гуманітарний вантаж для внутрішньо переміщених осіб.

    «Дякую українській громаді в Нідерландах за підтримку в такий нелегкий для всіх час. Українці єднаються у боротьбі, в цьому і є запорука нашої спільної майбутньої перемоги!» – наголосила Ірина Верещук.