• In English
  • Ірина Верещук: Пріоритет нинішнього року – реінтеграція деокупованих територій

    Пріоритет нинішнього року – реінтеграція деокупованих територій. Про це заявила Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в одному з телеефірів. За її словами, напередодні Нового року Кабінет Міністрів України ухвалив План дій органів виконавчої влади й місцевого самоврядування з відновлення деокупованих територій.

    Документ розроблявся Мінреінтеграції за дорученням Прем’єр-міністра і є головним дороговказом для подальшої діяльності на звільнених територіях.

    Він передбачає низку невідкладних заходів: очищення територій від мін, відновлення влади та правоохоронної діяльності, обігу гривні й казначейського обслуговування, відновлення соціальних виплат і пенсій, забезпечення харчовими продуктами, товарами першої потреби, ліками, медичною допомогою тощо.

    «30 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив план дій державної та виконавчої влади, місцевого самоврядування, ДСНС, правоохоронців і всіх-всіх органів, які заходять у звільнені населені пункти. Всі знають обсяг відповідальності й роботи. Ми повернемо повноцінне життя у наші міста та села», – резюмувала Віце-прем’єр-міністр.