• In English
  • Ірина Верещук: Мешканці деокупованих територій вже отримують всі соціальні виплати – під час окупації їх нарахування не припинялося

    Пенсії, соціальна допомога, субсидії зараз знову стають доступними для мешканців територій, які ЗСУ звільняють від окупантів. Причому, люди зможуть отримати всю суму, що накопичилась за період окупації, – держава не припиняла щомісяця нараховувати їм кошти, – повідомила Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

    «Люди вже почали отримувати гроші – за всі місяці, поки вони не могли користуватися банкоматами чи потрапити у відділення Укрпошти. Це мешканці звільнених Херсонщини, Харківщини, Луганщини, Донеччини», – уточнила посадовець.

    Вона нагадала, що мешканці звільнених міст і сіл, які пережили окупацію, також отримають допомогу від міжнародних гуманітарних організацій. Вже здійснюються виплати 1200 грн від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, а незабаром можна буде отримати ще 2200 грн від Міжнародної організації з міграції.