• In English
  • Ірина Верещук: Факти пошкодженого та зруйнованого майна на Херсонщині фіксуватимуть комісії, створені у кожній територіальній громаді

    Факти пошкодженого та зруйнованого майна на Херсонщині фіксуватимуть комісії, створені у кожній територіальній громаді. Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила під час прямого включення одного з телеканалів.

    За словами Віце-прем’єр-міністра, таке розпорядження ухвалено під час останнього засідання Уряду. Воно стосується громад, які постраждали від надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС.

    Комісії мають з’явитися невідкладно. Їх створення контролюватиме Херсонська обласна військова адміністрація.

    «Прийняте Урядом розпорядження передбачає, що органи місцевого самоврядування зобов’язані якнайшвидше створити такі комісії. Вони мають функціонувати у кожному населеному пункті, кожній територіальній громаді, які постраждали внаслідок підтоплення. Їхнє завдання – фіксувати факти пошкодження та руйнування майна. Від їхньої роботи буде залежати швидкість підготовки актів, занесення даних у реєстр і власне отримання компенсації», – резюмувала Віце-прем’єр-міністр.