• In English
 • Ірина Мудра провела зустріч із місією МОМ та Джорджтаунським центром нацбезпеки
  Міністерство юстиції України, опубліковано 28 серпня 2023 року о 21:21

  Заступник Міністра юстиції України Ірина Мудра провела зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції та Джорджтаунського центру національної безпеки.

  Учасники зустрічі презентували та обговорили Першу консультативну записку, підготовлену Джорджтаунським центром національної безпеки, що є провідною організацією для Консультативної групи з питань воєнних злочинів (ACA). Предметом такого документа є порівняльний аналіз Статуту Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією рф проти України, та інших подібних міжнародних механізмів. Джорджтаунським центром нацбезпеки була надана низка рекомендацій щодо інституційних та операційних механізмів функціонування згаданого Реєстру.

  Крім того, учасники зустрічі також обмінялися думками щодо змісту і форми Другої консультативної записки, яка буде сфокусована на національних механізмах відшкодування та їхньому зв'язку з Міжнародним реєстром збитків.

  Заступниця очільника українського Мін'юсту подякувала учасникам зустрічі за рекомендації та сприяння у налагодженні належного функціонування Міжнародного реєстру збитків та наголосила, що всі російські активи, які сьогодні заблоковані в різних країнах світу, мають стати пріоритетними для відновлення України та відшкодування їй завданих збитків.