• In English
  • Ірина Верещук взяла участь в Українському жіночому конгресі «Цінності під час війни»

    Наші жінки вмотивовані та спроможні переносити будь-які труднощі. На цьому наголосила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у своєму виступі на Українському жіночому конгресі «Цінності під час війни». На заході йшлося, зокрема, про роль жінок у місцевому самоврядуванні. За її словами, розпочата росією широкомасштабна агресія стала для українок екзаменом на мужність, стресостійкість та спроможність приймати рішення, які рятують людські життя.

    Посадовиця нагадала, що жінки борються з ворогом на рівні з чоловіками та виконують не менш важливу роботу в тилу. Зокрема, тримають гуманітарний фронт: організовують роботу громад, евакуацію та доставку гуманітарних вантажів, турбуються про дітей та хворих тощо. За свою громадянську позицію чимало з них пережили психологічний тиск і насильство.

    «Жоден путін не міг передбачити, що в екстремальних умовах наше суспільство не злякалося, а навпаки – продемонструвало свої найкращі риси. І це природно, бо в нас є ген державності й територіальної самоврядності. Ще з часів Магдебурзького права ми генетично розуміємо, що і як робити аби захистити свій рід», – резюмувала посадовиця.