• In English
 • Ірина Фріз: Успішний ветеран – це гарантія ефективної та боєздатної армії
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 01 березня 2019 року о 09:51

  Успішний український ветеран, як і ефективний український воїн, - гарантія не лише квітучого майбуття нашої країни, а й миру та процвітання цілого цивілізованого світу. На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час десятого щорічного  безпекового діалогу США-Україна, темою якого є «Оцінка заходів щодо припинення гібридної війни Росії проти України». Щороку форум збирає у Вашингтоні політиків, експертів, представників громадянського суспільства для обговорення шляхів зміцнення співпраці України та США, зокрема, у сфері безпеки.

   Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз зазначила, що сьогодні Україна віддано продовжує вести боротьбу з агресором номер один у світі. І ця боротьба має результат, в тому числі, завдяки величезній підтримці Сполучених Штатів Америки.

  Пані Міністр констатувала, що Україна через гібридну війну фактично стала геополітичним центром боротьби за демократичні цінності, за свободи та права людини, які лягли в основу процвітаючих сьогодні суспільств, і наголосила, що нас об’єднують ті ж самі цінності.

  "У цій боротьбі визначальне місце займає турбота про українського воїна на полі бою та після його повернення додому. Відтак ми усвідомлюємо, що політика ресоціалізації та реінтеграції учасників бойових дій, залучення наших ветеранів до ефективного цивільного життя – один із пріоритетів національної безпеки України", – зазначила Ірина Фріз.

  Міністр у справах ветеранів нагадала, що наприкінці минулого року в Україні було утворено Міністерство у справах ветеранів і запевнила, що хоче перейняти тривалу й плідну традицію належного вшанування ветеранів у США.

  "Я бачу величезний потенціал для нашої співпраці. Для обміну досвідом, технологіями та реабілітаційними техніками, спільного пошуку нових методів адаптації, реабілітації та ресоціалізації. Впровадження нових програм, що мають на меті наповнити життя наших ветеранів новим змістом, забезпечити їх необхідними послугами та сервісами з боку держави", – наголосила Міністр.

  На завершення свого виступу під час безпекового діалогу США-Україна Ірина Фріз висловила впевненість у тому, що успішний ветеран – це гарантія ефективної та боєздатної армії. Це впевненість кожного військовослужбовця у тому, що за ним стоїть держава, і що та хоробрість та відвага, які він демонструє на полі бою, знайде відгук в державній турботі та захисті його після повернення додому.

  Ірина Фріз: Успішний ветеран – це гарантія ефективної та боєздатної армії